O spoločnosti

Ponúkame Vám


Kto sme

Firma vznikla v roku 1992, postupne sa rozvíjala, v roku 2001 sa transformovala do spoločnosti s ručením obmedzeným. Základný team tvoria vývojoví pracovníci s viac ako tridsaťročnými skúsenosťami v oblasti aplikačného výkonového ultrazvuku.

Firma sa zaoberá vývojom ultrazvukových technológií, výkonových ultrazvukových zdrojov s následnou výrobou ultrazvukových zariadení. Nosný program tvorí výroba jednoúčelových technologických zariadení na objednávku. Má vlastné vývojové oddelenie, konštrukciu a vlastné výrobné kapacity pre realizáciu svojho výrobného programu. Zabezpečuje technologické skúšky a poradenstvo, poskytuje servis pre ultrazvukové zariadenia aj niektorých zahraničných výrobcov.

Maximálne nároky kladie na kvalitu výroby, čím dáva svojim zákazníkom istotu spoľahlivého partnera. Väčšiu časť svojich výrobkov exportuje do krajín Európskej únie.

Cieľom spoločnosti je byť stabilná, inovatívna, kontinuálne rastúca firma, ponúkajúca našim zákazníkom vždy profesionálne produkty a služby.