O spoločnosti

Ponúkame Vám


Kto sme

Firma vznikla v roku 1992, postupne sa rozvíjala, v roku 2001 sa transformovala do spoločnosti s ručením obmedzeným. Základný team tvoria vývojoví pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti aplikačného výkonového ultrazvuku.

Firma sa zaoberá vývojom ultrazvukových technológií, výkonových ultrazvukových zdrojov s následnou výrobou ultrazvukových zariadení. Nosný program tvorí výroba jednoúčelových technologických zariadení na objednávku. Má vlastné vývojové oddelenie, konštrukciu a vlastné výrobné kapacity pre realizáciu svojho výrobného programu. Zabezpečuje technologické skúšky a poradenstvo, poskytuje servis pre ultrazvukové zariadenia aj niektorých zahraničných výrobcov. Väčšiu časť svojich výrobkov exportuje do krajín Európskej únie.

Maximálne nároky kladie na kvalitu výroby a poskytovanie starostlivosti o zariadenie počas celej jeho životnosti. 30-ročná značka kvality dáva svojim zákazníkom istotu spoľahlivého partnera.

Cieľom spoločnosti je byť stabilná, inovatívna, kontinuálne rastúca firma, ponúkajúca našim zákazníkom vždy profesionálne produkty a služby.